SERVİS

Bowenerji hizmet sözleşmelerinden bağımsız olarak ürün yelpazemizden bireysel hizmetler talep edebilirsiniz

İşte hizmet yelpazemizin bir özeti

Muayene ve Bakım

Rüzgar Türbinlerinin ve Güneş Panellerinin tüm yaşam döngüsü boyunca yüksek verimle kullanılabilirliğini sağlayacaktır. Teknik departmanlarımız sürekli olarak sizinle iletişimde bulunarak uzaktan izleme yoluyla çalışarak, Bowenerji servis teknisyenleri ihtiyaç duydukları gerçek zamanlı güncel bilgilere sahip olurlar. Bu şekilde, karmaşık ve geniş hasara neden olmadan maliyeti en az olacak şekilde bakımları yapıyoruz.

Tamir Servisi

Tamir Servisi

Sökmekten ve Yeniden Monte Etmekten çok daha fazlası

Rüzgar Türbinlerinin ve Güneş Paneli sistemlerinin arızaları hızlı ve güvenilir bir şekilde giderilmelidir. Yalnızca Bowenerji Servis, Rüzgar Türbinleri ve Güneş Paneli türlerini en son ayrıntısına kadar biliyor ve belirli modelle ilgili kapsamlı verilere erişebiliyor. Bu bağlamda, sadece Bowenerji'nin Kurduğu Rüzgar Türbinlerinin ve Güneş Paneli sistemlerinin Sağlayıcısı olarak değil aynı zamanda kullanılan diğer yedek parçalar da da tecrübeliyiz. Bunun nedeni, Bowenerji Servis'in yalnızca test edilmiş ve kanıtlanmış parçaları kullanması, böylece tekrarlanan sorunları önleme ve bulma tecrübesidir.

Teknik Gelişmeler

Teknik Gelişmeler

En Son Teknolojik Gelişmelere Ayak Uydurmak

Bowenerji Teknik İyileştirme Programı (TIP), teknik değişiklikler ve geliştirmeler için standartlaştırılmış paketler sunar; bu da Rüzgar Türbinlerinin ve Güneş Paneli enerjisi sistemlerinin emniyet, güvenilirlik ve verimliliğinde iyileştirmelere neden olur. Kurulum çok az miktarda planlama gerektirir ve Bowenerji Servis teknisyenlerimiz tarafından sahada yapılabilir.

Hakkımızda

Ekibimizİletişim

Misyon ve Vizyon

MisyonumuzVizyonumuz

Bizi Takip Edin

2021 © bow.com.tr | Bowenerji A.Ş.