Site Yasal Uyarı

Bu web sitesi Bowenerji A.Ş., yan kuruluşları ve bağlı şirketlerinin faaliyetlerine giriş niteliğindedir. Lütfen bu web sitesini kullanmadan önce bu Sorumluluk Reddi ve Gizlilik Politikasını okuyun. Bu siteyi kullanarak, bu Feragatnamede belirtilen hüküm ve koşulları kabul etmiş olundun ve Gizlilik Politikası'na rıza gösterdin. Şartlar ve koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen siteyi kullanmayın.

Telif Hakkı

Bu web sitesinde görüntülenen materyali yalnızca ticari olmayan ve kişisel kullanım için indirebilir ve tüm telif hakkı, ticari marka ve diğer mülkiyet bildirimlerini saygı ve sadakatle korumuş olursunuz. Bowenerji A.Ş.'den önceden yazılı izin alınmaksızın, bu web sitesinin içeriğini, herhangi bir şekilde, kamu, ticari veya iletişim amaçlı metin, resim, ses ve video gibi herhangi bir biçimde kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, yükleyemez veya yayınlayamaz veya dağıtamazsınız.

İletişim

Bu siteye ilişkin olarak veya başka bir şekilde Bowenerji A.Ş.’ye gönderilen herhangi bir açıklama veya materyal, gizli ve mülkiyet dışı bilgiler olarak değerlendirilecektir. Bowenerji A.Ş. ve bağlı şirketleri tarafından herhangi bir kısıtlama olmaksızın veya ödeme yapılmaksızın kullanılabilir ve alındığı anda mülk olarak kabul edilir (lütfen Gizlilik Politikası'nı okuyun).

Feragatname

Bu web sitesi Türkiye yasalarına göre yapılmıştır. Bu sitedeki kullanımınız ve siteye göz atmanız sizin sorumluluğunuzdadır. Bowenerji A.Ş., bu site için kullanılan yazılımın, bu siteyle verilen bilgilerin, çevrimiçi uygulamaların veya diğer hizmetlerin hatasız olduğunu veya kullanımlarının kesintiye uğramayacağını garanti etmez. Site içeriğinin doğru ve güncel olmasını sağlamak için makul özen gösterilmektedir: Ancak, Bowenerji A.Ş., bu web sitesinin içeriğinin doğruluğu, dizilimi, güncelliği veya eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti veya beyanda bulunmaz ve bu web sitesinin içeriğinin dağıtımını önceden haber verilmeksizin durdurabilir. Bu sitedeki bilgiler sadece genel bir rehberlik amaçlıdır.

Bu web sitesi, Bowenerji A.Ş. dışında üçüncü taraflar tarafından işletilen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu tür bağlantılar yalnızca size kolaylık olması için sağlanmıştır. Bowenerji A.Ş., bu sitenin bağlantılı olduğu siteler üzerinde herhangi bir denetimi, ilişkisi veya onaylamasını reddetmektedir.

Bu sitedeki bilgiler, SATILABİLİRLİK, FİKRİ MÜLKİYETİN İHLALİ YA DA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK İLE İLGİLİ GARANTİLER DAHİL ANCAK BEYAN VEYA ZIMNİ HİÇBİR GARANTİ VEYA TEMSİLCİLİK OLMAKSIZIN "OLDUĞU GİBİ" ve "OLDUĞU BİRLİKTE" temelinde verilmektedir.

Bowenerji A.Ş., bu web sitesinin veya sitelerin içeriğinden hiçbir şekilde doğrudan, dolaylı, arızi veya dolaylı olarak meydana gelebilecek herhangi bir kayıpdan bağımsız olarak bu web sitesinin bağlantılı bulunduğu herhangi bir kayıptan sorumlu olmayacaktır. Bu tür içeriğin doğru veya eksiksiz olup olmadığı. Bowenerji A.Ş., bu web sitesinin veya sitenin bağlantılı olduğu sitelerdeki herhangi bir içeriğe erişim, kullanım veya bunlardan herhangi birine dayanarak kayıp ya da yaralanma, cezalandırma ya da başka sebeplerden dolayı herhangi bir zarar vermeyecektir.

Bu Sorumluluk Reddi ve web sitesinin içeriği, sadece hukukun çatışması kurallarına bakılmaksızın Türkiye Yasası tarafından idare edilecektir. Bu Yasal Uyarı ve Feragat ve Gizlilik Politikasından veya bunlarla ilişkili olarak doğan herhangi bir anlaşmazlık, dostça çözülemezse, sadece Türkiye'nin İstanbuldaki'daki  Mahkemeleri tarafından kararlaştırılacaktır.

E-posta Feragatnamesi

Bu e-postanın reddi için, “Bowenerji" Bowenerji A.Ş. veya Bowenerji A.Ş.'nin herhangi bir iştiraki olabilir.

Bowenerji tarafından gönderilen tüm elektronik posta mesajları ve onlarla birlikte gönderilen dosyalar ("iletim") yalnızca alıcı (lar) için gizlidir ve yasal olarak imtiyazlı ve / veya gizli olabilir.

İletimin amaçlanan bir alıcısı değilseniz, onu veya herhangi bir parçasını kullanmamalı, ifşa etmemeli, kopyalamamalı, dağıtmamalı veya muhafaza etmemelisiniz.

İletimi yanlışlıkla aldıysanız, lütfen göndereni hemen bilgilendirin ve tüm kopyalarını bilgisayar sisteminizden silin.

Bowenerji, iletimin doğruluğunu veya eksiksizliğini garanti etmez ve göndereni gönderimi gönderdikten sonra yapılan değişiklikler için sorumluluk kabul etmez.

İletimde ifade edilen herhangi bir görüş yazar adına kişisel olabilir, Bowenerji'nin görüşünü yansıtmayabilir ve önceden bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir.

Güncellemeler

Bowenerji A.Ş., Yasal Uyarı ve Feragat ve Gizlilik Politikası'nı herhangi bir zamanda güncelleme, değiştirme, değiştirme ve değiştirme tek taraflı hakkını saklı tutar. Tüm bu güncellemeler ve değişiklikler bu web sitesinin tüm kullanıcıları ve tarayıcıları için geçerlidir ve burada yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Ekibimizİletişim

Misyon ve Vizyon

MisyonumuzVizyonumuz

Bizi Takip Edin

2021 © bow.com.tr | Bowenerji A.Ş.