Gizlilik Politikası

Bu web sitesini kullanmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını ve Feragatnameyi okuyun. Bu web sitesini kullanarak politikayı kabul etmiş ve Feragatnameyi kabul etmiş olursunuz.

Bowenerji A.Ş., gizlilik konusundaki kararlılığımızı göstermek için bu gizlilik bildirimini hazırladı. Aşağıda, bu web sitesi için bilgi toplama ve yaygınlaştırma uygulamaları açıklanmaktadır.

Web sitemizin kayıt formları, kullanıcıların bize iletişim bilgileri (ad ve e-posta adresi gibi) vermesini zorunlu kılmaktadır. Kullanıcılara firmamız hakkında bilgi göndermek için kayıt formundaki bilgileri kullanırız. Bilgiler, işimizi yürütmek için gerektiği gibi ya da kanunlar ya da diğer yasal işlemler için gerektiği haller haricinde üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve asla Bowenerji A.Ş. dışındaki herhangi bir kuruma satılmayacaktır.

Web sitemize eriştiğinizde, kişisel olmayan verileri (örn. İnternet tarayıcısı ve kullanılan işletim sistemi türü, geldiniz web sitesinin alan adı, ziyaret sayısı, harcanan ortalama süre gibi) otomatik olarak toplayabiliriz (yani site kayıt yoluyla değil). Bu verileri, web sitelerinin cazibesini izlemek ve performanslarını veya içeriğini iyileştirmek için kullanabiliriz. Sizden toplanan kişisel ve kişisel olmayan bilgiyi, örneğin bir mahkeme kararı veya mahkeme celbi talebine yanıt olarak, yasanın gerektirdiği şekilde ifşa edebiliriz. Bu bilgileri, bir kolluk kuvvetinden gelen belirli bir talebe yanıt olarak da açıklayabiliriz.

Kişisel bilgiler ve E-posta adresleri yalnızca istenen bilgileri iletmek için kullanılır. Bu web sitesi diğer sitelere bağlantılar içerir. Bowenerji A.Ş., gizlilik uygulamaları veya diğer web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir.
www.bowenerji.com, verilen içeriğin nasıl kullanıldığını otomatik olarak izler. Bu izleme, sunduğumuz içeriğin alaka düzeyini ve erişilebilirliğini sürekli iyileştirmek için potansiyel iyileştirme alanlarını daha iyi anlamamızı sağlar.

Bowenerji A.Ş. ile Bağlantı Kurmak
Bu Gizlilik Politikası, bu web sitesinin uygulamaları veya bu web sitesiyle olan ilişkileriniz hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen Bowenerji A.Ş. ile iletişime geçin.

Daha fazla oku
Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi

Hakkımızda

Ekibimizİletişim

Misyon ve Vizyon

MisyonumuzVizyonumuz

Bizi Takip Edin

2021 © bow.com.tr | Bowenerji A.Ş.